2014 EKPSS branş bazında sıralama, neden güncellenmiyor ?

Paylaş
 

Engelli memur adaylarının 2015/2 EKPSS – Kura tercihlerini yapmaya çalıştığı şu günlerde en büyük sorgusu da ÖSYM’nin 2014 EKPSS branş bazında sıralamayı neden hala güncellemediği sorusu. İşte engelli memur adaylarının konu hakkındaki tereddütlerinin yer aldığı haberin detayları.

 

TERCİH BİTİMİNE 2 GÜN VAR AMA..

Bilindiği üzere engelli memur adayları şu sıralar, önce Devlet Personel Başkanlığı sonra da ÖSYM tarafından açıklanarak resmiyet kazanan 2015/2 EKPSS – Kura tercihlerini yapmakla uğraş vermektedirler. Ancak bir çok aday yapacakları tercih öncesinde güncel olan branş bazında sıralamalarını bilmek ve tercihlerini bu doğrultuda yapmak istemektedirler.

Adaylar ÖSYM’nin resmi internet sitesinde yer alan 2014 EKPSS branş bazında sıralamalarının güncel sıralama olmadığını belirterek, tercihlerin bitimine 2 gün kaldığını ve ÖSYM’nin bu sıralamayı ne zaman yapacağını sormaktadırlar.

EngelliHaberleri.Net olarak, engelli memur adaylarının yaşayabilecekleri olası aksiliklerin önüne geçilmesi adına ÖSYM’nin 2014 yılına ait EKPSS’ nin branş bazı sıralamasını bir an önce güncellemesini hatırlatıyor ve adaylara bu konu hakkında gerekli duyuru veya bilgilendirmenin yapılması gerektiğinin kaçınılmaz olduğunu belirtiyoruz.

Bu haber 09 Aralık 2015 Saat: 12:33 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 1412 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. KENAN MUTLU profil fotoğrafı KENAN MUTLU diyor ki:

    GÜNCELLEMEMEKTE ISRARCI OLAN ÖSYMNİN KORKTUĞU BİR ŞEYLER VAR DEMEKTİR. KONUYA ŞÜPHECİ OLARAK YAKLAŞMAK ZORUNDAYIZ.

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak