Antalya’lı suç makinasına 41 yıl hapis!

Paylaş
 

Antalya’lı Hamit A. henüz 25 yaşında olmasına rağmen 28 ayrı suçtan 41 yıl 1 ay 22 gün hapis cezası aldı. Bir çok konuda sabıkası bulunan Hamit A. nın işlediği suçların detayları ve 41 yıl 1 ay 22 gün hapis cezasının almasının nedeni ise haberimizin detaylarında.

28 AYRI SUÇTAN 41 YIL 1 AY 22 GÜN HAPİS CEZASI

Adı Hamit A… 25 yaşındaki Hamit A. edinilen bilgilere göre hırsızlık, yağmacılık, kişi hürriyetinden yoksun bırakma gibi sulardan dolayı emniyet ekipleri tarafından 2011 yılında yakalandı. İşlediği suçlar nedeni ile 4.Ağır Ceza Mahkemesinde tutuklu yargılanmaya başlanan Hamit A. bir süre sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yeral Mahkeme tarafından tekrardan yargılanan Hamit A.’ya ‘Suç işlemek suretiyle çete kurmak, çeteye üye olmak, örgüt kurmak, mala zarar vermek, kişi hürriyetinden yoksun bırakmak, açıkta bırakılan eşyayı çalmak, suç eşyasını satın almak’ üzere 28 ayrı suçtan 41 yıl 1 ay 22 yıl hapis cezası verdi.

25 yaşındaki Antalya’lı Hamit A. ‘nın aralarında kardeşinin de yargılandığı davada 17 kişinin daha yargılandığı, bu şahıslarında genellikle bahçelerden at arabasıyla portakal veya bakır kablo çaldığının belirtildi.

Bu haber 06 Şubat 2016 Saat: 13:50 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 927 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak