DPB’dan, 2015/2 EKPSS – Kura yerleştirme açıklaması

Paylaş
 

Engelli memur adayları nefeslerini tutmuş kamu kurum ve kuruluşlarına atanma sonuçlarının açıklanacağı tarih olan 16 Aralık 2015 tarihini beklerken Devlet Personel Başkanlığından konu hakkında açıklama geldi. Atama sonuçlarının saat kaçta ve nerede açıklanacağı konusunu içeren açıklamaların detayları haberimizde.

 

DPB, SAAT VE YER BİLGİLERİNİ AÇIKLADI

Engelli memur adayları nefeslerini tutmuş 2015/2 EKPSS – Kura tercihlerinin sonuçlarını beklerken konu hakkında Devlet Personel Başkanlığınca adayları ilgilendiren önemli açıklamalar geldi. Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre;

16 Aralık 2015 tarihinde 2015/2 EKPSS – Kura sonuçları için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Reşat Moralı Toplantı salonunda saat 10:00’da bir tören düzenlenecek. Düzenlenecek olan törene Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema RAMAZANOĞLU ve  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman SOYLU katılacak.

İşte Devlet Personel Başkanlığından yapılan resmi açıklama;

Engelli vatandaşlarımızın, EKPSS/Kura sonucu kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmeleri için düzenlenen KuraTöreni Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Sema RAMAZANOĞLU ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU‘ nun katılımlarıyla 16 Aralık, Çarşamba günü Saat: 10.00 da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Reşat Moralı Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 14 Aralık 2015 Saat: 18:03 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 2249 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak