Engelli memur adayları müjdeli haberi bekliyor

Paylaş
 

Engelli memur adaylarının gözleri ve kulakları bugün yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisinin Bursa mitinginde olacak. Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nun 2016 EKPSS öncesi engelli ataması yapılacak müjdeli haberini bekleyen engelli memur adaylarının atama talepleri hakkındaki detaylar haberimizde.

NEFESLER TUTULDU GÖZLER BURSA’DA

Engelli memur adaylarına, istihdam edilebilmeleri için belki de bugün o müjdeli haber Adalet ve Kalkınma Partisinin Bursa mitinginden gelecek. Bugün Bursa Gökdere Meydanında saat 14:00 – 17:00 saatleri arasında yapılacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa mitingi engelli memur adayları için hayati önem taşımakta. Bursa Engelli Milletvekili Bennur KARABURUN’un daha önce sosyal paylaşım hesabından da yapmış olduğu ve engelli memur adaylarını kadro için umutlandıran paylaşımlardan sonra tüm gözler Bursa mitingine çevrildi.

Özellikle Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Engelli Milletvekili Bennur KARABURUN’un atama konusunda olan samimi yaklaşımlarında güç alan engelli memur adayları, Bennur KARABURUN’un Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ile 2016 EKPSS öncesi engelli ataması konusunu görüşeceğini ve bu işi sonuçlandıracağı düşünülmekte.

Bu yazının tüm hakları EngelliHaberleri.Net’e aittir. “www.engellihaberleri.net” biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, yazının bir bölümü veya tamamı açık kaynak gösterilmek kaydıyla içeriklerde kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haber 16 Ekim 2015 Saat: 6:02 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 1926 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. KENAN MUTLU profil fotoğrafı KENAN MUTLU diyor ki:

    Bak işte gördünmü Bursada da söyleyemedi yada söylemedi. Böyle bir gelişme olsa :ampul 1 dakika bile gecikmez hemen yanar. Sanırım şarzı bitiyor yavaş yavaş oysa ne hayallerle kurulan bir partiydi Üzgünüm 😥 yalanlarla sönen bir parti olarak akıllarda kalacak.

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak