Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı !

Paylaş
 

Engelli öğretmen adaylarının merakla beklediği, engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı. Dün Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI tarafından açıklanan ‘başvuru yapan tüm engelli öğretmen adaylarının atanacağı’ duyurusu ile heyecan yaşayan engelli öğretmen adayları bu müjdeli haber sonrasında nereye atanacaklarını merakla bekliyordu. İşte konu ile ilgili detaylar

 

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Dün Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI’nın TRT Haber televizyonunda katılmış olduğu Haber Odası programındaki engelli öğretmen adaylarına ait müjdeli haberi engelli öğretmen adaylarınca haklı sevinçle karşılanırken, adaylar nereye atanacakları konusunda merak içerisindeydiler. Adayların o merakları bugün son bulmuş oldu ve engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı.

Engelli öğretmen adayı olarak başvuran 203 engelli öğretmen adayının da atandığı atamada engellihaberleri.net olarak tüm engelli öğretmenlerimize mesleklerinde başarılar diliyoruz.

ENGELLİ ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Not: Sorgulama yapmak isteyen engelli öğretmen adayları yukarıdaki linke tıkladıkları anda sol en altta bulunan ‘Tüm Atama Dönemleri‘ bölümüne T.C. Kimlik Numaralarını girerek sorgulama yapmaları gerekmektedir.

Bu haber 23 Aralık 2015 Saat: 13:00 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 1441 kez okundu.
 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

4 adet yorum var.

 1. KENAN MUTLU profil fotoğrafı KENAN MUTLU diyor ki:

  BIKTIM ARTIK TEK BAŞIMA MÜCADELE ETMEKTEN. ÖN LİSANSLAR HİÇBİR FAALİYETTE BULUNMUYOR ONLAR SADECE ÖLÜMÜ HAKEDİYORLAR. BUNDAN SONRA BENDE MÜCADELE ETMEYECEĞİM. HABERLERİN OKUNMA SAYISINA BAKIYORUM BİR KİŞİDE YORUM YAPMIYOR DESTEK VERMİYOR. ÖN LİSANSLAR SUSTUKÇA AZ KADRO ALMAYA EZİLMEYE MAHKUMDUR. SUSMAYA DEVAM EDİN BİRİLERİ ÇABA SARF EDER BİRİLERİ HAZIRA KONAR. HİÇBİR ÇABA SARF ETMEDEN YERLEŞENLERE HAKKIMI SONUNA KADAR HELAL ETMİYORUM. ZEHİRRR ZIKKIM OLSUN…. BİZ BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAZSAK BİZE KİM DESTEK OLUR? BİZİ HAKSIZLIĞA UĞRATAN SİSTEMEDE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

 2. KENAN MUTLU profil fotoğrafı KENAN MUTLU diyor ki:

  HADİ BAKALIM HAYIRLI OLSUN BAKAN AVCI 203 ÖĞRETMEN DAHA ALINACAK DEDİ. GÖZÜNÜZ AYDIN LİSANSLAR. ÖLSÜN ÖNLİSANSLAR. ÖNLİSANSLARA ÖLÜMMMMM.

 3. mir-Zerefsan profil fotoğrafı mir-Zerefsan diyor ki:

  ben atama sonuç sayfasına ulaşamıyorum. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı?

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak