Engellilerin gözü kulağı AKP’ nin seçim beyannamesinde

Paylaş
 

Bilindiği üzere 1 Kasım 2015 tarihinde Milletvekili seçimleri yer alacak. Siyasi partiler bu doğrultuda seçim beyannameleri bir bir açıklarken engelli vatandaşlarımızın gözü kulağı Adalet ve Kalkınma Partisinin seçim beyannamesinde. İşte detaylar

ENGELLİLERİN GÖZÜ KULAĞI AKP’NİN SEÇİM BEYANNAMESİNDE

Seçim beyannameleri bir bir açıklanırken belki de engelli vatandaşlarımızın merakla beklediği gün bugündü. İktidar partisi Adalet ve Kalkınma Partisinin seçim beyannamesini merakla bekleyen engelli memur adayları açıklanacak olan beyannamede “engelli atamasının yapılacağı” müjdesini bekliyorlar.

Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Halk Partisinin seçim beyannamesinde net olarak engelli atamasının yapılacağı ifadeleri duyamayan engelli memur adayları nefesleri tutmuş ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun seçim beyannamesinde yer almak istiyorlar.

İktidar partisi olması açısından beyannamede yer almanın mutlak önem taşıyacağı hem fikrine ulaşan engelli memur adayları verilecek söz ile engelli atamasının 2016 EKPSS öncesinde yapılacağını umut ediyorlar.

Bu haber 04 Ekim 2015 Saat: 10:45 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 1752 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. KENAN MUTLU profil fotoğrafı KENAN MUTLU diyor ki:

    SİZ DAHA MEZUN DURUMUNDA OLUP 2014 EKPSS GİRİP TE TERCİH YAPMAYAN ARKADAŞLAR VAR. SINAVDAN ÖNCE BİR ALIM YAPIN DA SAMİMİYETİNİZE O ZAMAN İNANALIM. HİÇ SAMİMİ DEĞİLSİNİZ. 3.BİR ATAMA DAHA OLMALIYDI. BU KADAR İNSANIN YÜZÜNE BAKA BAKA KANDIRDINIZ. YAZIKLAR OLSUN.

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak