7329 kadu bulamadım hala

Ana sayfa Forum EKPSS 7329 kadu bulamadım hala

Bu konuda 8 yanıt ve 2 izleyen mevcut. Son güncelleme KomikRetikulum profil fotoğrafı KomikRetikulum 5 yıl, 6 ay önce.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Yazar
    İletiler
    black mamba profil fotoğrafı
    black mamba
    Katılımcı

iyi akşamlar 7329 kodunu hala göremedim ben siyasi partiye üyelikle ilgiliymiş ama hala bulamadım yardımcı olurmusunuz

KomikRetikulum profil fotoğrafı
    KomikRetikulum
    Yönetici

Bulamadım derken, eğitim durumunuz nedir ?

black mamba
    Katılımcı

ortaöğretim eğitim durumum

black mamba
    Katılımcı

abi bi türlü karar veremiyorum meb yazsam mı yazmasam mı bi yardımcı olsan bana meb de temizlik pas pas falan olayları korkutuyor beni

KomikRetikulum
    Yönetici

@black-mamba Kardeşim şimdi bu tür olaylar engellin ile ilgili konular, diyelim ki engelin fiziksel ve bu tür işleri yapmana engel o zaman isteseler de fiziksel engelli olduğun için yaptırmazlar muhakkak sana uygun bir yer verebileceklerini düşünüyorum, puanın nedir ? evlimisin değilmisin her ile gidebilirim herhangi bir sorun olmaz diyebilirmisin bunlar önemli işte.

Bence puanını kıyasla eğer gerçekten yüksek ise ona göre yaz buradan tekrardan düşüncelerimi söylemek isterim

• Bu yanıt 5 yıl, 6 ay önce önce KomikRetikulum profil fotoğrafı KomikRetikulum tarafından değiştirildi.
    • Bu yanıt 5 yıl, 6 ay önce önce KomikRetikulum profil fotoğrafı KomikRetikulum tarafından değiştirildi.
    black mamba
    Katılımcı

abi msj özelden atıyorum sanırım ulaşmıyor fiziksel bi sıkıntı yok bekarım puanım 82

KomikRetikulum
    Yönetici

Benim şahsi görüşüm şudur ki meb hizmetli de olsa çevre illeri yazman. Puanın azımsanmayacak derecede iyi sayılabilir. Fiziksel engelin yok ise mebdeki verilebilecek her türlü işi de kabul etmiş sayılacaksın. Ancak bu her yerde aynı olmaz bulunduğun yere göre değişiklik gösterebilir. Önemli olan kurumun senden ne şekilde faydalanabileceği, bunu kendilerine hissettirdiğin an vasıflı bir personeli farklı bir konumda kullanmak istemezler

black mamba
    Katılımcı

abi tercih bitmeden üzerinde oynama yapabiliyorum dimi bide diyanet ve ysk da tayin işleri nasıl acele cevaplar mısın rica etsem kafamda oluştu

KomikRetikulum
    Yönetici

Bugün saat 23:59 a kadar tercihlerinizde değişiklik yapabilir veya düzenleyebilirsin. Ancak kurumların atama ve yer değişikliği yönetmelikleri değişiklik göstermekte. Bunun için iki kurumun da atama ve yer değişikliği yönetmeliklerini incelemen gerekiyor

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

Bu konuya cevap vermek için giriş yapmış olmanız gerekir.

ENGELLİHABERLERİ.NET FACEBOOK