Ekpss 2015/2 – 3.Atama ile ilgili ilk saha çalışmamız mayıs ayında

Ana sayfa Forum EKPSS Ekpss 2015/2 – 3.Atama ile ilgili ilk saha çalışmamız mayıs ayında

Etiket: 

Bu konuda 15 yanıt ve 10 izleyen mevcut. Son güncelleme herşey çok güzel olacak profil fotoğrafı herşey çok güzel olacak 5 yıl, 4 ay önce.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Yazar
    İletiler
     profil fotoğrafı
    Adı meçhul biri

Ekpss 2015/2 3.Atama ile ilgili ilk saha çalışmamızı mayıs ayı içerisinde gerçekleştireceğiz.
    Taleplerimiz;
    Ekpss 3.Atamanın ÖSYM takviminde yer alması,6 bin civarı bir kadronun eylül ayında adaylara tahsis edilmesi.Bahar ayı bitmeden bu talebimizin gerçekleşmesini temenni ediyoruz.Çalışmalarımıza adaylardan katılım desteği bekliyoruz.

murat kartal profil fotoğrafı
    murat kartal
    Katılımcı

atansakta sonuna kadar detekleyecegiz

KomikRetikulum profil fotoğrafı
    KomikRetikulum
    Yönetici

Artık sesimiz daha gür çıkacak, site sayesinde sosyal medyada haberlerimiz daha da sesli okunacak.

REŞAT TECİMEN profil fotoğrafı
    REŞAT TECİMEN
    Katılımcı

inşallah sayın editörüm

Aykut profil fotoğrafı
    Aykut
    Katılımcı

Herkese Merhaba, sitenin yeni üyesiyim.

Umarım 3. atama için yapılacak çalışmada muvaffak olunur.

KomikRetikulum profil fotoğrafı
    KomikRetikulum
    Yönetici

Arkadaslar yapulmasi dusunulen ve zamani gelince yapilan calismalara belki katilamayabilirsiniz ancak sizlerde buradan gerek forumlara gerek ise haberlere yapilacak yorumlariniz ile destek olabilirsiniz.
    unutmayin ki tum engeller birlikte asilir..

ekpsshakkı profil fotoğrafı
    ekpsshakkı
    Katılımcı

merhaba 3. atama çalışmaya başlatıldımı

ekpsshakkı
    Katılımcı

Atanamayan biraz önce hızlanmamız lazım 3 . atama en az 4 bin için murat kıvanç bey çok üzgünüz

eylem profil fotoğrafı
    eylem
    Katılımcı

bende sesimizin gür çıkmasını çok isterim.. paylaşabildiğim kadar da paylaştım çok kişiye ulaşmak önemli

ozcankerim profil fotoğrafı
    ozcankerim
    Katılımcı

Ben onlisans 2.sinifim. Haziranda bitiyor okul 2014 ekpss den 74.5 aldim tercih yapamadim hala okudugum icin eylulde atama olucak mi benim durumumda cok kisi var ve bu puanladuz memurluk olur mu . ?

bedır profil fotoğrafı
    bedır
    Katılımcı

ozcankerım merhaba 2014 ekpss den hangı ogretım sevıyesınden gırdın.lıse mı onlısans mı

ekpsshakkı
    Katılımcı

çalışmaları yürecek olanlar arkadaşlar ne zaman çalışma yürütülecek stretten öleceğiz zaten biran önce başlatılmalı atananlar seviniyorken atanamayanların olduğu yere atandım diye havalara uçarken atanamayanlar bunu okuyup ne kadar canı yanmakta

değerli kardeşlerim 3. atama çalışmaları şuanda yavaş ilerlesede 7 Haziran seçimlerinden sonra tam gaz 3. atama hakkımızı alabilmek için ilerlemeliyiz. Bu çalışmaları bireysel değilde bir lider önderliğinde ve liderin yönlendirmesiyle yaparsak hedefe daha tez ulaşırız.Zira şuanda neyçi kimden isteyeceğimiz meçhul.Engellilerin istihdamı konusunda vaad verenleri takip edlim.Tabiri caizse onların tepelerinden inmeyelim. Zira kamuda halihazırda 25 Bin boş engelli kadrosu bulunmakatadır.Hakkımıza önem verelim,birlik içerisinde olalım.

Atanamayan gönül dosttları bizler ne yapıyorsak kendimiz ve ailemiz için yapıyoruz.2015/2. atamayı alabilmemiz için ölüm uykusundan uyanmamız gerekiyor.Nasıl olsa birileri birşeyler yapıyor, ben seyirci kalyım trübünden izleyeyim yerine kendiisinide bu halka içerisine sokmalıdır.Yoksa kendi halimize çok ağlarız.Bu konuda editörümüze estek olalım lütfen iş işten geçmeden kararlılığımızı gösterelim.Yoksa puanlarımıza yazık olacak ve belkide aynı dereced puan alamayacağız.Saygılarımla.

ENGELLİHABERLERİ.NET SİTESİNDEN ATAMA ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞ DURUMDA KATKILARINIZI BEKLİYORUZ.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)

Bu konuya cevap vermek için giriş yapmış olmanız gerekir.

ENGELLİHABERLERİ.NET FACEBOOK