Orman Genel Müdürlüğünden EKPSS duyurusu

Paylaş
 

24 Ağustos 2016 tarihinde 2016/1 ERKPSS – Kura tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından, kurumlarda atanan adaylardan istenilecek belgeleri açıklamaya başladılar. Bunlardan birisi de Orman Genel Müdürlüğü. Orman Genel Müdürlüğü’nün atanan adaylardan isteyecekleri belgelere ait duyurunun detaylar haberimizde.

 

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN EKPSS DUYURUSU

2016/1 EKPSS – Kura ile atanan engelli adaylar, atandıkları kurumlardan istenilecek belgelerin açıklanmasını beklerken kurumlarda duyurularını teker teker açıklamakta. Bu kurumlardan birisi de Orman Genel Müdürlüğü.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru da adaylardan istenilen belgelerin 02.09.2016 – 23.09.2016 tarihleri arasında yerleştirildikleri illerin bağlı bulunduğu Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeleri gerektiği belirtilmektedir.

İşte Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan o duyuru

 

2016/1 E-KPSS Sonucu Genel Müdürlüğümüz Emrine Yerleştirilmesi Yapılanların Dikkatine

Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (E-KPSS) sonucunda başarılı olanların arasından Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) 2016/1 tertip olarak Genel Müdürlüğümüz emrine yerleştirilmesi yapılan adayların aşağıda müfredatı yazılı bulunan evraklar ile birlikte 02.09.2016 – 23.09.2016 tarihleri arasında yerleştirildikleri illerin bağlı bulunduğu Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

*Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli iken E-KPSS 2016-1 sonucu Genel Müdürlüğümüze yerleştirilmesi yapılan ilgililerin, müracaatları esnasında aşağıda istenilen evraklara ek olarak çalıştığı kurum, görev yeri, sicil numarası ve unvanını belirttikleri Genel Müdürlüğümüze atanma taleplerini içeren dilekçelerini sunmaları gerekmektedir.

*Askerde olup kurumumuza yerleştirilmesi yapılan adayların ise müracaatları esnasında askerde olduklarını beyan ederek asker dönüşü atanma taleplerini içeren dilekçe, EKPSS yerleştirme sonuç belgesi ile asker olduklarına dair muhtemel terhis tarihini gösterir belge sunmaları yeterlidir. (Askerde olan adaylar bahsedilen evrakları posta ile de gönderebilirler. Ancak postadaki gecikmelerden Kurumumuz sorumlu olmayacaktır.)

 

 

İSTENİLEN EVRAKLAR

1-Atama Başvuru Formu (02.09.2016 tarihinden itibaren http://basvur.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresinden doldurularak çıktı alındıktan sonra ıslak imzalı bir şekilde teslim edilecektir.)

2-Nüfus cüzdanı fotokopisi (3 adet)

3-Vesikalık resim(6 adet)

4- Sağlık Kurulu Raporu aslı ve iki adet fotokopisi (Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelikle belirlenen sağlık kuruluşlarından alınacak.)

5-Diploma veya noter tasdikli sureti ve bir adet fotokopisi

6- Cumhuriyet Savcılığı iyi hal belgesi ve bir adet fotokopisi

7-Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge ve bir adet fotokopisi (Erkek Adaylar için)

8-Harcırah Beyannamesi (2 Adet)  ( EK-1)

9-Gizli Ölüm Beyannamesi (2 adet)  ( EK-2)

10-Güv.Sor.ve Arş.Ar.For. (3 adet)  (EK-3)

11-İstifa dilekçesi (2 adet) (EK-4)

(Memuriyete atanmasına mani bir hali çıktığında işleme konulmak üzere)

12-Mal bildirim beyannamesi (2 adet) (EK-5)

13-Evli olanlar için eşinin nüfus cüzdanı fotokopisi (2 adet)

14-Eşi çalışanların eş durumu belgesi ve iki adet fotokopisi

15-Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuç belgesi ve iki adet fotokopisi

16-Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı Yerleştirme Sonuç belgesi ve iki adet fotokopisi

İLLERİN BAĞLI BULUNDUĞU BÖL.MÜD.pdfİLLERİN BAĞLI BULUNDUĞU BÖL.MÜD

 

 

NOT 1: 8, 9, 10, 11 ve 12’de belirtilen evraklar ekte yer almaktadır.

 

EKLERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haber 01 Eylül 2016 Saat: 13:10 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 1814 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak