ÖSYM’den EKPSS ile ilgili duyuru!

Paylaş
 

Engelli memur adayları 2016/1 EKPSS tercihlerini yapmaya devam ederken ÖSYM tarafından bir duyuru geldi. Yapılan duyuru da bazı kadrolara yeni nitelik kodlarının eklendiği belirtildi. İşte o açıklama

 

TERCİH İŞLEMİ DEVAM EDERKEN DUYURU GELDİ !

Engelli memur adaylarının kamu kurum ve kuruluşlarında istihdamlarına olanak sağlayan EKPSS ye ait tercih işlemlerinin tamamlanmasına 2 gün kala ÖSYM tarafından bir açıklama yapıldı. Tercihlerin bitimine 2 gün kala yapılan açıklama bir çok engelli memur adayı tarafından hoşnutsuzlukla karşılanırken ÖSYM’nin lisans mezunu adaylarını ilgilendiren o açıklama ise şu şekildeydi.

DUYURU

(20 Temmuz 2016)

2016/1 EKPSS/KURA ile Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih İşlemleri:

Tercih Yapan/Tercih Yapmak İsteyen Adayların Dikkatine

2016 EKPSS/KURA ile Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu’nda yer alan (Tablo-4) bazı nitelik kodlu kadrolara Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilave nitelik kodları eklenmiş olup güncellemeler yeni haliyle Ek’te sunulmuştur.

Adaylara saygıyla duyurulur.

EKPSS TERCİH KILAVUZUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Bu duyuruda da belirdildiği gibi tercih kılavuzunda yer alan tablo -4 ‘ün lisans mezunu adayları yakından ilgilendirdiği, lisans mezunu adayların tercih yaparken veya yapılan tercihlerini yeni eklenen nitelik kodlarına dikkat ederek yapmaları veya güncellemeleri gerektiğini duyuruyoruz.

 

 

Bu haber 20 Temmuz 2016 Saat: 13:13 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 2383 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak