Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’ndan EKPSS duyurusu

Paylaş
 

2016/1 EKPSS – Kura ile atanan engelli vatandaşların, atandıkları kurumlar tarafından istenilen belgeler açıklanmaya başladı. Bu kurumlardan birisi de Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu. İşte Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nun atanan adaylardan isteyecekleri belgeler.

 

TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMUNUN EKPSS DUYURUSU

28 Ağustos 2016 tarihinde engelli memur adaylarından bazıları, Nisan ayında girmiş oldukları 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına ait atanma şansını yakaladılar. Bu adaylardaki şimdiki süreç ise atandıkları kurumların kendilerinden isteyecekleri belgeleri takip etmek.

Bunun için adaylar hangi kurum veya bakanlığa atandı ise o kurumun internet sitesini takip etmektedirler. Kurum ve bakanlıklar yavaş yavaş adaylardan isteyecekleri belgeleri de açıklamaktadırlar. Bu kurumlardan birisi de Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu.

Adayların unutmamaları gereken hususlardan başında, atandıkları ilin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine başvuru yapmaları gelirken bir diğer hususta istenilen evrakların 23.09.2016 tarihine kadar vermeleri konusu gelmektedir. Atanan adayların herhangi bir mağduriyete uğramamaları için öncelikle bu hususlara daha sonra da açıklanan metinlere riayet etmeleri gerekmektedir.

Adaylar, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunun yapmış olduğu açıklamayı aşağıda bulabilirler.

Üst yazı

Duyuru metni

2016 EKPSS Atama Başvuru Formu

Mal Bildirim Formu

Bu haber 05 Eylül 2016 Saat: 16:59 tarihinde yayımlandıve şu ana kadar 5955 kez okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Bir yorum bırak